• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 68m2

Apartament 1+1 (68m2) per shitje - Stadiumi Dinamo

Prane Stadiumit Dinamo, Rruga Gregor Heba Stadiumi Dinamo
PËR SHITJE

105,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 1+1, me siperfaqe totale 68 m2, i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati ekzistues, ne Rr. Gregor Heba.

Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambinete/dhoma, nje tualet si dhe nje korridor shperndares.

Ofrohet per shitje i pamobiluar, me dy kondicioner, dhe tualet i investuar gjate viteve te fundit.
Gjithashtu instalimet elektrike dhe hidraulike i jane kryer gjate viteve te fundit.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1965
 • Sip. Totale: 68 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 1
 • Klikimet nga Website: 129
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: