Apartamentet e fundit Buze detit ne shitje, Vlore

Plazhi i Vjetër
PËR SHITJE

Çmimi sipas Kërkesës

Përshkrim

Shiten 2 apartamente buze detit ne Vlore. Mundesi zgjedhje 1+1 dhe 2+1. Cmimi 1500 eur/m2. Oferte e limituar pasi kane ngelur vetem dy apartamentet e fundit me pamje nga deti. Pallati eshtre ne fazen e fundit te punimeve. Dorezimi objektit, Maj 2023. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0672062222

Informacion

  • Referenca: KOM1966
  • Klikimet nga Website: 135
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • Airport
  • Shopping Center
  • View to Sea

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: