• 171m2

Apartament per shitje - Presidenca, Ish-Blloku

Prane Presidences Ish Blloku
PËR SHITJE

598,500 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje super apartament me siperfaqe 171 m2, i pozicionuar ne katin e nente te nje pallati te mireadministruar, me vendodhje prane Presidences, Zona e Ish-Bllokut.

Apartamenti ofron hapesira te gjera si dhe nje verande te bollshme dhe me pamje panoramike.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1968
 • Sip. Totale: 171 m2
 • Kati: 9
 • Klikimet nga Website: 197
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Dish Washer
 • Lift
 • City Center
 • Historic area
 • Police
 • Garden

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: