• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 75m2

Apartament 1+1 per shitje - Rr. Mine Peza

Rruga e Durrësit
PËR SHITJE

119,840 €

Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje, pjese e nje prej rezidencave me te reja ne kryeqytet, me shumellojshmeri tipologjish funksionale, e cila ofron hapesire me cilesi te larte ndertimi dhe mireorganizimi, qe garanton jetese me standarte maksimale.

Siperfaqja e ndertimit: 33719m2
Kate mbi toke: 13 kate
Kate komercial: 2 kate
Funksioni Rezidencial & Komercial

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni

Informacion

 • Referenca: PAZ1975
 • Sip. Totale: 75 m2
 • Sip. e brendshme:62 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Klikimet nga Website: 123
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Lift
 • City Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: