• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 75m2

Apartament 2+1 ne shitje.

Rruga Ylbere Bylykbashi Globe
PËR SHITJE

74,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 75 m2, prane kryqezimit 21 Dhjetori, ne Rrugen Ylbere Bylykbashi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nje pallati egzistues te mire administruar. Apartamenti eshte i rinovuar dhe shitet plotesisht i mobiluar, shtruar me parket dhe kondicionere ne cdo dhome. Kjo prone eshte nje investim shume i mire pasi ne ate zone ka shume kerkesa per qera.

Informacion

 • Referenca: KOM1976
 • Sip. e brendshme:75 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Klikimet nga Website: 475
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: