• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 79m2

Apartament 2+1+2 per qira - Shkolla e Bashkuar

Shkolla e Bashkuar
PËR QIRA

340 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 2+1+2 , me vendodhje prane Shkolles se Bashkuar.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri (viti 2022), me dy ashensore, dhe gjysem i mobiluar.

Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjie qe ka te perbashket dhe ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Apartamenti eshte i pershtatshem per banim ose per zyra.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1981
 • Sip. Totale: 79 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Klikimet nga Website: 116
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Lift
 • Police
 • Hospital
 • School

Kontakto Agjentin