• Tualete: 1
  • 75m2

Ambient per zyra (75m2) me qira - Rruga e Kavajes, Tirana Garden Building

Rruga e Kavajës
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Ju prezantojme me nje hapesire 75m2 te ndodhur ne nje nga objektet me ne ze ne kryeqytet: Tirana Garden Building.

Ambienti/Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra dhe eshte i organizuar ne dz dhoma/ambiente zyrash, nje tualet dhe ballkon,

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e dyte dhe per per momentin ne fazen e vendodjes se pllakave dhe parketit.

Per me teper informacion ose rezervim te ambientit jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1985
  • Sip. Totale: 75 m2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 94
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • Lift
  • City Center

Kontakto Agjentin