• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 96m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Ish stacioni i Trenit, Rr. Albanopoli

Rruga Albanopoli Ish Stacioni i Trenit
PËR SHITJE

124,800 €

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 i pozicionuar ne katin e 3-te te nje objekti banimi dhe sherbimesh 7-katesh (+1kat parkim),

Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe cmimi i ofruar eshte okazion per ate zone.

Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1986
 • Sip. Totale: 96 m2
 • Sip. e brendshme:81 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Klikimet nga Website: 136
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Lift

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: