• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 110m2

Apartament 2+1+2 (110m2) per shitje - Rruga e Kavajes

Rruga Mujo Ulqinaku Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

175,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 110m2, i pozicionuar ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor, i ndodhur ne Rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Kryeqytetit.

Apartamenti ofrohet i investuar (instalime te reja hidraulike - elektrike, parket, kondicioner, pajisje te reja hidrosanitare, kend i ri i kuzhines).

Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjies + kuzhinen, dy dhomat e gjumitdhe dy tualetet.

Apartamenti gjithashtu disponon nje verande te bollshme.

Informacion

  • Referenca: PAZ1989
  • Sip. Totale: 110 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 84
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: