• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 60m2

Apartament 1+1 per qira - Ish Stacioni i Trenit, Mbrapa Fakultetit te Shkenacve te Natyres

Mbrapa Fakultetit te Shkencave te Natyres Ish Stacioni i Trenit
PËR QIRA

340 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e pare te banimit te nje pallati me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie qe ka te perbashket dhe ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet, nje korridor shperndares si dhe ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe preferohen familjare.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1990
  • Sip. Totale: 60 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 108
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin