• Tualete: 1
  • 45m2

Ambjent komercial 45 m2 me qera ne kompleksin Green City, ideal per zyre ose dyqan.

Astiri
PËR QIRA

270 € /Muaj

Përshkrim

Ambjent me qera ne Tirane, ne kompleksin Green City, ideal per zyre ose dyqan.
Hapësira (45 m2) përbëhet nga një shkallë e vogël, tre dritare të mëdha dhe një banjo e pajisur me lavaman, tualet dhe fshesë me korrent.
Cmimi eshte 270€ pa perfshire sherbimet komunale. Nëse paguajnë 4 muaj është 250 euro

Informacion

  • Referenca: BLL1992
  • Sip. e brendshme:45 m2
  • Tualetet: 1
  • Klikimet nga Website: 152
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin