• 514m2

Ambient zyrash per qira 514m2 - Ish Blloku

Ish Blloku
PËR QIRA

7,700 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira nje ambient spacioz per zyra, me siperfaqe 514m2 i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor ne zemer te bllokut.

Te dhenat per ambinetin:

- Kati 1
- Kubature e Rregullt
- Orinetim Jug - Lindje
- Drite natyrale ne cdo ambient
- Tavan i varur
- Ndricim Led
- Sisitem Kondicionimi

Organizimi i ambientit:

- 1 Dhome Serveri
- 1 Kuzhine
- 2 Depo
- 4 Salla Trajnimi
- 6 Zyra te bollshme
- 4 Tualete
- 6 Ballkone
- 1 post parkimi dedikuar

Ambienti eshte i lire per tu dhene me qira ne dt, 01 Dhjetor dhe nuk preferohen Call Center.

Eshte ideal per zyra marketingu, klinik dentare, Laborantor Mjekesor apo qender kursesh.

Informacion

  • Referenca: PAZ1993
  • Sip. Totale: 514 m2
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 125
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin