• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 84m2

Apartament 2+1 ne shitje

Ruga Osman Myderizi Liqeni i Tiranës
PËR SHITJE

130,000 €

Përshkrim

Shitet 2+1 ne zonen e komunes se parisit, rruga Osman Myderizi. Apartamenti ndodhet ne katin e 10, jo i fundit, te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore, dhe ka pamje te lire. Apartamenti shitet plotesisht i mobiluar. Per me shume info na kontaktoni

Informacion

 • Referenca: KOM1994
 • Sip. Totale: 84 m2
 • Sip. e brendshme:78 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 10
 • Klikimet nga Website: 178
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Lake

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: