• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 118m2

Apartament 2+1+2 per qira - Ish-Blloku

Ish Blloku
era.for_

700 €

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 118m2 i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar me ashensorApartamenti eshte i organizuar ne nje ambinet ndenjie, kuzhinen/ambientin e gatimit te ndare ne vete, dy dhoma gjumi, si dhe dz tualate.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar i pajisur me sistem koondicionimi.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1995
 • Sip. Totale: 118 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Klikimet nga Website: 67
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center

Kontakto Agjentin