• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 93.67m2

Apartament 2+1+2 per qira - Qender

Prokuroria e Pergjithshme, 9-Katshet Sheshi Skënderbej (Qendër)
PËR QIRA

800 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet Apartament per qira totalisht i mobiluar dhe i pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te mireadministruar dhe me dy ashensore, i ndodhur ne Qender te Tirames, prane Prokurorise se Pergjithshme.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem + kuzhinen qe ka dalje direkt ne ballkon, nga dz dhoma gjumi, dy si dhe nje korridor shperndares.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1996
 • Sip. Totale: 93.67 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 7
 • Klikimet nga Website: 94
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center

Kontakto Agjentin