• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 93.67m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Qender te Tiranes

Prane Gjykates se Pergjithshme, 9-Katshet Sheshi Skënderbej (Qendër)
PËR SHITJE

193,340 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 93.67m2, i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenjie i perbashket me ambientin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon i bollshem si dhe nje korridor shperndares.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1997
  • Sip. Totale: 93.67 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 130
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • City Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: