• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 121m2

Apartament 3+1 per shitje - Selite

Selite, Tirane Selitë
PËR SHITJE

229,690 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje nje apartament 3+1+2


me siperfaqe bruto 120.6 i ndodhur ne katin e trete te nje ndertese me vendodhje ne Selite.

Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjii + ambientin e kuzhines, dy tualete si dhe nje ballkon spacioz.

Per me teper infomracion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Apartamenti ka nje verande te bollshme me siperfaqe 57.1m2

Informacion

  • Referenca: PAZ1998
  • Sip. Totale: 121 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 122
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: