• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 127m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Selite

Selite, Tirane Selitë
era.for_

235,870 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe te pergjithshme 127m2 dhe me verande 51.4m2, i pozicionuar ne katin e trete te nje godine me adrese ne Selite.

Apartamenti eshte i oganizuar ne nje sallon te madh te perbashket me ambientin e gatimit dhe me dalje direkt ne verande, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1999
 • Sip. Totale: 127 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 235
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin