• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 121m2

Apartament 3+1+2 per shitje - Selite

Selite, Albania Selitë
PËR SHITJE

229,690 €

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 120.6m2 dhe siperfaqe ballkoni 57.1m2e pozicionuar ne katin e trete te nje godine me vendodhje ne Selite.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndejie + ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete si dhe nje ballkon i madh me siperfaqe 57.1m2.

Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2000
 • Sip. Totale: 121 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 324
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: