• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 120.6m2

Apartament 3+1+2 per shitje - Selite

Selitë
PËR SHITJE

229,690 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 3+1+2 me siperfaqe 120.6 i pozicionuar ne katin e trete te nje godine me vendodhje ne Selite.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie se bashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande me siperfaqe 57.1m2.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2001
  • Sip. Totale: 120.6 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 113
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: