• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 128m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Selite

Selite, Tirane Selitë
PËR SHITJE

163,770 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe 127.8m2, i pozicionuar ne katin zero te nje godine me vendodhje ne Selite.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie, kuzhine, dz dhoma gjumi si dhe dy tualete.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2002
  • Sip. Totale: 128 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 116
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: