Apartamente per shitje te tipologjive te ndryshme - Liqeni i Thate

Liqeni i Thate Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara ju ofrojme variante apartamentesh per shitje te tipologjive te ndryshme.

Per nje vizite ne prone ose per me teper infomracion mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2003
  • Klikimet nga Website: 121
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: