• Tualete: 2
  • 280m2

Super Ambient me Qira , ne zonen e bllokut , 280 m2

Rruga Sami Frasheri Ish Blloku
PËR QIRA

4,500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira Ambient në zonën e bllokut!
-280 m2, kati 2
-Me 2 hyrje kryesore , e përshtatshme edhe për 2 biznese të ndara
-E rrethuar me vetratë xhami, e shtruar me parket cilësor dhe të instaluara sistem kondicionimi
- 2 tualete dhe nje magazinë
-Mund të shfrytëzohet për tipologji të ndryshme biznesi
-Ambient me cdo kusht sigurie dhe i mirëmbajtur
-Çmimi i qirasë mujore është 5000 euro/ muaj pa përfshirë taksa ( tatim mbi burim)

Informacion

  • Referenca: BLL2011
  • Sip. e brendshme:280 m2
  • Tualetet: 2
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 139
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin