• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 85m2

Apartament per Qira 1+1, me sip 85m2

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 1+1 me siperfaqe totale 85 m2, i pozicionuar ne katin e pare, prane Liceut

-Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenjie i perbashket me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje oborr.

-I mobiluar me te gjitha kushtet dhe sistem kondicionimi.

-Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: BLL2016
 • Sip. e brendshme:85 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 187
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin