• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 93m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Rruga e Dibres, prane Gjimnazit Partizani

Prane Gjimnazit Partizani Rruga e Dibrës
PËR SHITJE

130,480 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 93.2m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor ne zonen e Rruges se Dibres, prane Gjimnazit Partizani.

Apartamenti eshte i organizuar nje sallon ndenjie + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Pe rme teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2018
 • Sip. Totale: 93 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 174
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: