• 18m2

Njesi biznesi/dyqan me qira - prane Kuvendit te Shqiperise

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira dyqan me siperfaqe 17.89m2, i pozicionuar ne katin -1 te nje godine buze Rruges kryesore, prane Kuvendit te Shqiperise.

Dyqani disponon dy fasada te jashtme xhami, cka ndihmon ne reklamimin me te mire te biznesit.

Dyqani disponon dhe tualet te brendshem.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2019
  • Sip. Totale: 18 m2
  • Klikimet nga Website: 68
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • City Center

Kontakto Agjentin