• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament luksoz 2+1 per qira - Universiteti Mesdhetar, Nisharaku

Nisharaku 21 Dhjetori
PËR QIRA

800 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Apartament luksoz 2+1, i arreduar ne detaje, i organizuar ne nje sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualete, korridor hyres, dhe nje verande spacioze,

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2022
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 244
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin