• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 80m2

Apartament 2+1 me qera

Stadiumi Dinamo
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, ne kryqezimin e rruges se kosovareve. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me kondicioner dhe organizohet ne koridor hyres qe ben shperndarjen nje sallon te bollshem me kuzhine te vecante, dy dhoma nga ku nje dhome eshte e mobiluar si zyre. Apartamenti ndodhet ne katine 5 te nje pallati te mireadministruar.

Informacion

 • Referenca: KOM2024
 • Sip. e brendshme:80 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 329
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin