• Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • 609m2

Vile per shitje me sip 609 m2, prane Selvise

Selvia
PËR SHITJE

974,400 €

Përshkrim

Ofrohet Vile per Shitje!
Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Tiranes,prane zones se Selvise
-Kati i pare eshte Bar&Kafe dhe bilardo , me sip 116 m2,hyrje me vete
-Kati i dyte eshte restorant shume komod, me te gjitha anekset e duhura, me sip 224 m2. Eshte aktiv ne pune,hyrje me vete
-Kati i trete aktualisht eshte banes me 4 dhoma te blloshme + 1 dhome gatimi +1 sallon +1 korridor te gjate +1 ballkon +2 banjo. Shume mire mund te adoptohet ne hotel piceri ose cfaredo tjeter, me sip 265 m2, hyrje me vete
-Tarraca mbi katin e trete eshte me sip 140 m2, eshte me punime shtes per te mbajtur shume ngarkese , eshte e shtruar me pllaka dhe eshte e rrethuar me xoklature muri te larte 70 cm, mund te projektohet per bar & kafe ne natyre.
-Cmimi per m2 1600 euro

Informacion

 • Referenca: BLL2027
 • Sip. Totale: 609 m2
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Villa
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 267
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: