• 60m2

Dyqan, Market ne shitje, Komuna e Parisit

Rruga Skender Luarasi Komuna e Parisit
PËR SHITJE

140,000 €

Përshkrim

Shitet dyqan/market me siperfaqe 60 m2, tek Komuna e Parsit, rruga Skender Luarasi. Dyqani prej vitesh funksionon si minimarket, me xhiro te kenaqshme dhe shitet bashke me aktivitetin me nje vlere totale 140.000 Euro. Kjo prone eshte nje mundesi e shkelqyer investimi pasi cmimi eshte okazion per zonen. per me shume info na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: KOM2030
  • Sip. Totale: 60 m2
  • Sip. e brendshme:60 m2
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 303
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: