• 750m2

Vile per Qira prane kopshti zoologjik me sip 750 m2

Kopshti Botanik Zoologjik
PËR QIRA

4,000 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me Qira Vila midis kopshti zoologjik dhe liqenit te thate
-Siperfaqja e viles eshte 750 m2 ndertim
-Cmimi 4000 euro (neto)
-Objekti mund te perdoret dhe per biznese te ndryshme
-Ne katin e II dhe III ka nga 5 dhoma, 2 tualete
-Ne katin IV ka 4 dhoma dhe 2 tualete
-Ne katin e I eshte siperfaqe e lire 165 m,pa ndarje,ka edhe nje tualet, por nga ana e pasme..per rojet apo personel
-Lartesia dysheme tavan eshte 3 metra
-Taraca e shfrytezueshhme
-Gjenerator silenciator 40 KW,kondicioner ne cdo ambient
-Parkim per rreth 9 ose 10 makina ne oborr.

Na kontaktoni per info te metejshme!

Informacion

  • Referenca: BLL2031
  • Sip. Totale: 750 m2
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 188
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin