• 900m2

Jepet me Qira Super Vile , Prane Zones Se Medreses , 4 Kate

Medreseja
PËR QIRA

3,500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me Qira Vile 4 kate + pishine, + sauna + parkime te mbyllura (3) + ashensor etj

-Vila jepet me qira pjeserisht e mobiluar e pajisur me abazhure dhe aksesore te ardhur nga Italia e veriut dhe Austria.
-Vila ne hyrje ka nje mozaik shume te vecante (bukuroshja e durresit) orrigjinal e cila i shton vleren dhe bukurine
-Abazhuret e viles jane shume te kushtueshem te lare me flori dhe te zbukuruar me gure swarovski
-Te gjithe aksesoret jane te mirembajtur funksional dhe mese te pershtatshem per ambientin te perzgjedhur nga arkitekte te njohur.
-Ka pishine te brendshme dhe te jashtme, system qendror ngrohje ftohje, gjenerator kamera etj

Informacion

  • Referenca: BLL2033
  • Sip. e brendshme:900 m2
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 415
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin