• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 65m2

Apartament ne shitje 1+1

Restorant Durrësi
PËR SHITJE

74,000 €

Përshkrim

Ne shitje apartament 1+1 tek rruga Ferit Xhajko, pallati ish restorant Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. Siperfaqe neto 58.2 m2. Mundesi zgjerimi me hapesire publike.
Per me shume informacion na kontaktoni

Informacion

 • Referenca: KOM2036
 • Sip. Totale: 65 m2
 • Sip. e brendshme:58 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 222
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: