• Dhoma Gjumi: 5
 • Tualete: 4
 • 450m2

Vile luksoze ne shitje, QTU

Qendra Tregtare QTU
PËR SHITJE

450,000 €

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara, ne periferi te tiranes prane QTU dhe shume prane Univers City, shitet Vile luksoze me siperfaqe ndertimi 450 m2. Vila eshte 3 kate me mobilim luksoz dhe punime shume cilesore. Siperfaqe e truallit 550 m2. Kjo prone eshte e shume e pershtatshme per banim ose per investim pasi mund te jepet me qera per te huaj me nje vlere 2500_3000 Euro.

Informacion

 • Referenca: KOM2037
 • Sip. e brendshme:450 m2
 • Sipërfaqja e Tokës: 550 m2
 • Dhoma Gjumi: 5
 • Tualetet: 4
 • Dhomë Ndenje: 2
 • Lloji: Villa
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 389
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Alarm
 • Fire Door
 • Generator
 • Jacuzzi
 • Solar Hot Water
 • Hydromassage Bathtub
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Airport
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Garden

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: