• 1100m2

Ambient biznesi me qira

Paskuqan
PËR QIRA

1,500 € /Muaj

Përshkrim

Jepen me qera 2 kate te nje godine shume cilesore 4 kateshe ne paskuqan. Siperfaqe per cdo kat 550 m2. Ambientet jane open space dhe mund te perdoren per shumellojshmeri biznesesh. Godina prej disa vitesh eshte dhene me qira per fasoneri. Mundesi parkimi deri ne 15 makina

Informacion

  • Referenca: KOM2039
  • Sip. Totale: 1100 m2
  • Sip. e brendshme:1100 m2
  • Lloji: Multipurpose space
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 205
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • CountrySide

Kontakto Agjentin