• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3
  • 185m2

Shitet Apartament 3+1+3 ne Kompleksin Rezidencial "Touch Of The Sun"

Sauk i Ri
PËR SHITJE

430,000 €

Përshkrim

Apartament 3+1+3 me qira ne Kompleksin Rezidencial "Touch of the Sun"
-Me siperfaqe 185 m2 e banueshme, 120 m2 verande dhe 40 m2 kopesht
-Apartamenti organizohet ne: nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, nje tualet, dy banjo, nje depo, nje oborr dhe nje verande.
-Kompleksi ka sistem sigurie shume te larte dhe vezhgohet nga kamerat 24/7.

Informacion

  • Referenca: BLL2044
  • Sip. e brendshme:185 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 39
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: