• 136m2

Shitet Apartament ne Bllok

Ish Blloku
PËR SHITJE

370,000 €

Përshkrim

Apartament ne Bllok
-Me siperfaqe 136 m2
-2+1, por ka nje verand te mbyllur dhe mund te dal hyrje 3+1
-Ne katen e 4
-Pallat i mireadministruar, me ashensor
-Pamje ballore rruge kryesore

Na kontaktoni per me shume info!

Informacion

  • Referenca: BLL2045
  • Sip. e brendshme:136 m2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 307
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: