• Tualete: 1
  • 68m2

Shitet Dyqan me verande prane "21 Dhjetorit" me sip totale 68 m2

21 Dhjetori
PËR SHITJE

96,860 €

Përshkrim

Shitet Dyqan prane "21 Dhjetorit"
-Me siperfaqe te pergjithshme 68 m2, ku 42.7 m2 banes dhe veranda 25.3 m2
-Cmimi perkates 1800 €/m2 banesa & 800 €/m2 veranda
-Cmim total 96860 €
-Dyqani ka 2 hyrje
-Me fasad xhami nga te gjitha anet
-Perfshire 1 tualet
-Me dokumenta te rregullta
-I mobiluar dhe te gjitha kushtet gati per biznes

Per informacione te metejshme na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL2047
  • Sip. Totale: 68 m2
  • Sip. e brendshme:43 m2
  • Tualetet: 1
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 235
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: