• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 140m2

Apartament 2+1 me qira

Ruga Osman Myderizi Komuna e Parisit
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit ne rrugen Osman myderizi. Apartamenti ka nje siperfaqe toale prej 140 m2. Kjo prone eshte e pershtatshme per banim ose per shumellojshmeri biznesesh me pamje direkt mbi rrugen kryesore dhe mund te perdoret per zyra, call center, klinike dentare etj.

Informacion

 • Referenca: KOM2053
 • Sip. Totale: 140 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Klikimet nga Website: 18
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • School

Kontakto Agjentin