• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 81m2

Apartament 2+1+2 (81m2) - per shitje (1100Euro/2) - Prane Televizionit Klan

Prane Televizionit KLAN Xhamlliku
PËR SHITJE

92,660 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 81m2, i pozicionuar ne katin e katert te nje godine/pallati ne ndertimi, me vendodhje prane Televizionit Klan.

Pallati eshte ne faze tulle, dhe per 8-muaj eshte planifikuar te perfundoje ndertimi i plote.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2058
  • Sip. Totale: 81 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 21
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: