• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 93m2

Apartament 2+1+2 (93m2) per shitje - Rr. Dalip Topi, Fresk

Rruga "Dalip Topi" Fresku
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament me organizim 2+1+2 i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar, me ashensor, me vendodhje ne Rr. Dalip Topi - Zona e Freskut, Tirane (Prane Rezidences se Familjes Topi).

Apartamenti eshte i organizuar ne:

- 1 Korridor hyres, qe ben shperndarjen ne dhomat/ambientet e apartamentit
- 2 dhoma gjumi
- 2 tualete (tualeti i dites qe ndodhet ne korridor dhe tualeti tjeter ne dhomen matrimoniale)
- sallonin e ndenjies + kuzhine (kuzhina ka dalje direkt ne ballkonin me vetrate/mbrojtese xhami)
- 2 dhoma gjumi
- nje lavanteri.

Apartamenti eshte investuar totalisht (me nje vlere 35,000 Euro), ku rendesi e vecante i eshte kushtuar izolimit akustik, termik, kunder insekteve, izolimit te lageshtires, sipas stilit/modelit skandinav, si dhe vlen te permendet qe parketi i shtruar eshte druri, i nje cilesie te larte, gjithashtu dhe ajri kondicionuar/vendosja e kondicionerve ne cdo ambient/dhome.

Ne cmimin e shitjes eshte i perfshire dhe mobilimi (ashtu si mund ta shohni dhe ne foto).

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron, qetesi, ajer te paster, te gjitha fasilitetet e nevojshme si dhe eshte nje zone qe po vazhdon te zhvillohet me rritme te shpejta.

Duke qene se orientimi i apartamentit eshte nga lindja, ofron nje pamje panoramike nga mali i Dajtit.

Apartamenti disponon dokumnetacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2059
 • Sip. Totale: 93 m2
 • Sip. e brendshme:84 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Klikimet nga Website: 106
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Lift
 • View to Mountain
 • Air Conditioning

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: