• 6640m2

TOKE-ARE ne shitje (6640m2) - Kocaj, Baldushk, Tirane

Kocaj, Baldushk Baldushk
PËR SHITJE

150,000 €

Përshkrim

Shitet toke e llojit te pasurise Are, me siperfaqe 6640m2, me vendodhje Kocaj, Baldushk, Tirane.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka akses ne dy daljet e rruges kryesore.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2060
  • Sip. Totale: 6640 m2
  • Lloji: Land
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 212
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: