• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 60m2

Apartament 1+1 per qira 400Euro - Optika Roma, Pazari i Ri

Optika Roma, Pazari i Ri Pazari I ri
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 1+1, totalisht i mobiluar, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues, me vendodhje Optika Roma, Pazari i Ri.

Apartamenti eshte i organozuar ne nje korridir shperndares, nje dhome ndenjie, nje dhome gjumi si dhe nje tualet.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2063
  • Sip. Totale: 60 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Klikimet nga Website: 81
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin