• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 200m2

Super Apartament 3+1+2 per shitje +4 poste parkimi (350,000Euro) - Nenkalimi, Kopshti Botanik

Prane Nenkalimit, Kopshti Botanik Kopshti Botanik Zoologjik
PËR SHITJE

350,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Super Apartament 3+1+2 dhe 4 poste parkimi, pjese e nje pallati te mireadminsitruar dhe me ashensor, ndodhur ne zonen e Kopshtit Botanik, prane Nenkalimit.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe se fundmi i eshte kryer nje investim ne mobilim/arredim qe kap vleren deri 100,000 Euro.

Te perfshire ne cmimin e shitjes jane dhe 4 poste parkimi, te ndodhur ne katin -1 te pallatit.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2066
  • Sip. Totale: 200 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Klikimet nga Website: 60
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: