• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 120m2

Jepet me Qira apartament tek Ambasador 3

Stadiumi Qemal Stafa
PËR QIRA

1,800 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me Qira apartament tek Ambasador 3
-Me siperfaqe 120 m2, 3+2 bashke me nje dhome lavanderie
-Me drejtim jug-perendim
-E mobiluar me funksionalitet te plote , me parket dhe mobilie druri
-Chiller sistem , cdo ambient i pajisur me te
-Me fasade xhami te izoluara kundrejt kushteve atmosferike dhe zhurmave
-Brenda ne cmim perfshihet dhe posti i parkimit
-Siguri maximale , ambiente te suveruiara 24 h

Per detaje na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL2070
  • Sip. e brendshme:120 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 77
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin