• 140m2

Ambient per zyra me qera

Kompleksi Kika Komuna e Parisit
PËR QIRA

850 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra tek komuna e parisit, kompleksi Kika 1. Ambienti aktualisht shfryteyohet si zyra dhe jeper me qera bosh me sistem kondicionimi.

Informacion

  • Referenca: KOM2071
  • Sip. e brendshme:140 m2
  • Kati: 7
  • Klikimet nga Website: 56
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School

Kontakto Agjentin