• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 116m2

Apartament 2+1 per shitje (116.21m2) - Porcelan, Tirane

Porcelan, Tirane Porcelan
PËR SHITJE

127,831 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe totale 116.21m2 pjese e nje godine banimi dhe sherbime (2 kat parkimi &sherbime nentoke), ne proces ndertimi, me vendodhje ne Zonen e Porcelanit, Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie/dhome dite, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Afati i perfundimit te ndertimit eshte planifikuar muaji Qershor 2024.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2074
  • Sip. Totale: 116 m2
  • Sip. e brendshme:97 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 55
  • Në proçes hipotekimi

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: