• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 116m2

Apartament 2+1 per shitje (116.21m2) - Porcelan, Tirane

Porcelan, Tirane Porcelan
PËR SHITJE

151,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe totale 116.21m2 pjese e nje godine banimi dhe sherbime (2 kat parkimi &sherbime nentoke), ne proces ndertimi, me vendodhje ne Zonen e Porcelanit, Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie/dhome dite, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Afati i perfundimit te ndertimit eshte planifikuar muaji Qershor 2024.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2074
 • Sip. Totale: 116 m2
 • Sip. e brendshme:97 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 218
 • Në proçes hipotekimi

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: