• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 65m2

Apartament 1+1 (65m2) per qira - Sheshi Avni Rustemi, Pazari i Ri

Sheshi Avni Rustemi, Tirane Pazari I ri
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 1+1, me siperfaqe totale 65m2, i pozicionuar ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie + ambient gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe nje verande mjaft e bollshme me fushepamje nga Pazari i Ri.

Cmimi i qirase se apartamentit eshte 400Euro/muaj +20Euro pagese administrimi.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni !

Informacion

 • Referenca: PAZ2075
 • Sip. Totale: 65 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 9
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 276
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin