• 125m2

Ambient biznesi ne shitje

Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

137,000 €

Përshkrim

Shitet ambient biznesi tek liqeni i thate, ne nje nga komplekset me cilesore, prane Radisson Collection, Morina Hotel Tirana! Prona ka lartesi 4.5m dhe siperfaqe totale 125 m2. I gjithe ambienti eshte i sapo investuar me dy tualete, instalime elektrike, hidraulike dhe kondicionere! Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si Supermarket,restorant, bar, klinike, laborator, farmaci, parukeri, qender estetike etj. Ambienti eshte me hyrje dhe fasade ne rrugen kryesore dhe hyrje e fasade edhe ne sheshin e kompleksit! Mundesi e zgjerimit te siperfaqes ne perdorim!
Cmimi Okazion! Me certifikate pronesie.

Informacion

  • Referenca: KOM2078
  • Sip. Totale: 125 m2
  • Sip. e brendshme:111 m2
  • Lloji: Shop
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 191
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: