• Tualete: 2
 • 90m2

Ambient okazion per zyra

Gjykata e Rrethit
PËR QIRA

900 € /Muaj

Përshkrim

Jepet ambient per zyra me qera ne rrugen Myslym shyri, tek hyrja e tregut cam, pas Gjykates se Larte. Pallat i ri, Kati 5, me dy ashensore. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe sistem kondicionimi ne cdo dhome, siperfaqe totale 120m2, i organizuar me koridor hyres qe ben shperndarjen ne 3 dhoma qe mund te funksionojne edhe si zyra te vecanta, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi Okazion.

Informacion

 • Referenca: KOM2079
 • Sip. e brendshme:90 m2
 • Tualetet: 2
 • Klikimet nga Website: 46
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin